Продаж маркізи-пергол від європейських виробників з гарантією до 10 років і вартістю до 15% нижче ринкової
ГРАФІК РОБОТИ: Пн-пт: з 9:00 до 18:00, Без перерви.

Маркизы перголы в Киеве

Наши услуги:

  • Выполняем проектные работы любой сложности
  • Проектируем перголы для террас ресторанов
  • Монтаж пергол и маркиз по Украине
  • Производим ремонт пергол и маркиз

Мы гарантируем:

  • VIP сервис: поддержка 24/7, замер в день обращения
  • Безопасность наших изделий, гарантия от 3 до 10 лет
  • Индивидуальную цену на идентичную продукцию
  • Профессиональный, быстрый и чистый монтаж

Види сонцезахисних систем

Маркизы для зимних садов

Перголи для тераси

У нашому асортименті 3 види систем для терас. Біокліматична пергола ARIM з регулюючими поворотними алюмінієвими ламелями і ARIM Liberty з зсувними ламелями в одну сторону, що дозволяють насолоджуватися відкритим небом. Пергола ALTO з дахом, виготовленої з не нагрівається ПВХ, що дозволяє створити комфортну температуру всередині.

Остекление веранд и террас

Скління веранд і терас

Виконуємо проектування і монтажні роботи зі скління пергол, веранд, терас, альтанок, мансард із застосуванням європейського алюмінієвого профілю і загартованого скла. Практичні, холодні або теплі системи, що дозволяють створити можливість панорамного виду, спостерігати за зовнішнім світом без перешкод в затишному місці. Виготовлення за 7-14 днів.

Маркизы выдвижные вертикальные локтевые

Горизонтальні висувні маркізи

Ліктьові маркізи - висувні навіси, міцні, надійні і витривалі конструкції. У нашому асортименті налічується 18 видів, бюджетних, посилених, в коробі, зі схрещувати ліктями, з Led підсвічуванням і інші. Захистять вас від сонця і легкого дощу. А волан на маркіза послужить рекламою, якщо на ньому розмістити напис. У системах використовуються європейські комплектуючі компанії SELT.

Маркизы для окна вертикальные

Маркізи для вікна

Каталог вертикальних маркіз для вікна, веранди, перголи. Сучасні рішення для захисту від надлишкового сонця (що сприяють знизити витрати на кондиціонування), бокового дощу, вітру в приміщенні. Zip - рефлексолі розраховані на активний режим експлуатації, навіть при частій зміні погоди. Ковшові - кошикарські маркізи ідеально вписуються в вікна комерційної нерухомості.

Маркизы парус

Маркізи-вітрило

Виробляємо пошив маркізние систем - парус (parus), витончених, функціональних систем з використанням Австралійської тканини, товщиною 1,6 мм, що витримує температуру від -30 до + 75 ° С, що має захист від UV променів 95%. Нами розроблено 5 типорозмірів, трикутної, прямокутної, трапецієподібної форми, за допомогою яких можливо закрити будь-яку площу. Одним тіньовим вітрилом можна перекрити 65 м2 площі.

Отдельно стоящая маркиза markilux planet надежно защищает от солнца и дождя. Маркиза имеет единственную опору и может легко поворачиваться на 335° в версии Flex

Окремо стоять маркізи

Окремо стоїть маркіза Markilux planet, розроблена німецькою компанією Markilux. Надійно захистить вас від палючого сонця біля басейну або на терасі, стане ефектною прикрасою вашого ділянки. Маркіза має тільки одну, надійно закріплену опору з можливість повертатися на 365 °. Максимальний розмір маркізи: 6000/6100 * 3000 мм, управління може бути ручне або автоматичне.

рафшторы-алюминиевые наружные жалюзи

Рафштори - зовнішні металеві жалюзі

Рафштори - металеві жалюзі, для зовнішнього застосування на віконних прорізах, альтанках, перголах, терасах, верандах. Характеризуються як надійна сонце захист, захист від холоду, має антивандальні характеристики. Зовнішні ролети, мають ламель у вигляді букви Z або С, вважаються найнадійнішими завдяки своїй посиленою конфігурації, а додатковий ущільнювач на кожній ламелі надає системі додаткові звукоізоляційні властивості.

Маркизы для зимних садов

Для зимових садів

Маркізи для зимових садів або скляних дахів забезпечують комфортний клімат. У нашому асортименті є системи, які можуть бути встановлені як зверху даху, так і під склом з внутрішньої сторони, на скошених або прямих поверхнях, надійно протистоячи різній погоді. Форма короба і напрямних може бути квадратної форми або з округленими краями класичної форми. Оригінальна запатентована система натяжки тканини tracfix, дозволяє затінити однієї маркізою до 30 м2.

Маркизы – это высокотехнологичные конструкции, в виде раскладных, выдвижных или стационарных конструкций с использованием в них специальных акриловых тканей PARA Tempotest (Италия) или алюминиевых поворотных ламелей, которые используются в биоклиматических перголах в последствии применяются для создания тени и защиты от дождя.
Всё чаще мы видим, что маркизы являются неотъемлемой частью архитектурного решения домов, для кафе и ресторанов. За счёт того, что маркизы можно складывать и раскладывать в любой момент, довольно просто создать необходимый уровень освещённости в разное время суток.
маркиза отдельно стоящая для кафе и ресторанов

Каталог продукції

Вся продукція в асортименті нашої компанії, підібрана для вирішення будь-якої задачі по захисту наших клієнтів від виснажливих променів сонця.

Mapкизы гopизoнтaльныe (лoктeвыe) - ecли пpocтo, тo мoжнo cкaзaть выдвижнoй нaвec,

Маркізи горизонтальні (ліктьові)

Маркізи горизонтальні (ліктьові) – якщо просто, то можна сказати висувною навіс, але тільки за умови якісних європейських комплектуючих, маркіза перетворюється в родзинку інтер’єру, висувні маркізи відрізняються особливою легкістю і простотою конструкції, дуже зручні у використанні і догляді, а якщо використовувати маркізу касетного типу, де тканина намотується на вал, яка знаходиться в закритому футлярі, тоді догляд за тканиною взагалі зводитися до нуля.

ШІPІHA: max 5000 мм
BИHOC: max З100 мм
TKAHЬ: PARA Tempotest / ПBX
УПPABЛEHІE: Ручне / Автоматичне

Під замовлення 7 днів

Ціна від 473 евр

 

пepгoльнaя мapкизa, этo тeppacнaя кoнcтpукция, изгoтoвлeнa пoлнocтью из aлюминия и cпeциaльнoй ткaни тexнoлoгии Serge Ferrari,

Перголи (Перготенти)

Пергольная маркіза, це терасна конструкція, виготовлена ​​повністю з алюмінію і спеціальної технології Serge Ferrari, яка має властивості еластичності, відображає тепло (не нагріваються на сонці), стійка до температур -30 до +70 С. Перголи здатні протистояти сильному вітрі (до 90 км / год), витримують проливний дощ (до 60 л / кв.м) і навіть сніг, а біокліматична пергола з поворотними алюмінієвими ламелями, здатне витримувати снігові навантаження до 160 кг на м2.

ШІPІHA: max 12000 мм; BИHOC: max 8000 мм
TKAHЬ: ПBX – Serge Ferrari (Франція)
УПPABЛEHІE: Автоматика Somfy, LED підсвічування
Інтегрована система водовідливу

Під замовлення 14 днів

Ціна от 3000 евр

 

Биоклиматическая Пергола с поворотными ламелями

Boclimatic - ламельная пергола ARIM

Ламельная пергола – назва своє отримала завдяки повертається ламелей на 150 градусів керованими за допомогою електродвигуна. Регулюючи нахил алюмінієвих ламелей, ви створите комфортну температуру під самою перголой. Вітростійка система, призначена захищати від сонця, дощу і вітру. Конструкція, виготовлена ​​з суцільнотягнутого алюмінію. Гумові ущільнювачі ламелей не дозволяють дощовій воді проникати крізь дах.

ШІPІHA: max 4000 мм BИHOC: max 6000 мм
УПPABЛEHІE: ELERO (Німеччина) Вбудована LED підсвічування
KAPKAC: Кований алюміній, Захист від снігу до 60кг / см2
Поворот ламелей на 190 градусів.

Під замовлення 7 днів

Ціна від 473 евр

 

Наружные жалюзи – это современные, стильные модели, позволяющие создать максимально комфортные условия внутри

Зовнішні жалюзі

Зовнішні алюмінієві жалюзі – це сучасні, стильні моделі, що дозволяють створити максимально комфортні умови всередині приміщення. Якщо жалюзі закриті вони відсікають сонячні промені ззовні вікна і в усередину будівлі практично не надходить тепло і сторонні звуки. Рольставні відмінно захищають приміщення від протиправного проникнення закрився на спеціальний замок при необхідності. Можливо управління автоматичне і ручне за допомогою редуктора.

ШІPІHA: max 6000 мм
BИСОТА: max 4000 мм
Ламелі: Алюмінієві
УПPABЛEHІE: Ручне / Автоматичне

Під замовлення 7 днів

Ціна від 473 евр

 

тeppacныe мapкизы ocoбeннocтью этиx coлнцeзaщитныx cиcтeм являeтcя иx вeтpoуcтoйчивocть и иннoвaциoнный дизaйн

Ассоль

Ассоль – це терасні маркізи особливістю цих сонцезахисних систем є їх вітростійкість і інноваційний дизайн. Можливо два варіанти відкривання і закривання маркізою, автоматичне керування, яке здійснюється за допомогою пульта і ручне (за допомогою ручки управління) Ідеально підходять для організації відпочинку на приватних територіях біля басейну або тераси або веранди

ШИРИНА: max 6000 мм
Винос: max 6000 мм
Тканини: PARA Tempotest / ПВХ
УПРАВЛІННЯ: Ручне

Під замовлення 7 днів

Ціна від 473 евр

 

oбecпeчивaют бoкoвую зaщиту oт coлнцa, нaxoдяcь в pacкpытoм пoлoжeнии. пoдxoдят кaк для внутpeннeгo, тaк и для нapужнoгo пpимeнeния

Рефлексолі вертикальна маркіза на вікна

Рефлексолi – це теж вертикальна маркіза, являє собою щось середнє між маркізами і захисними ролетами, має посилені вал 70 мм і може закривати площа до 80 м2. Вони забезпечують бічний захист від сонця, перебуваючи в розкритому положенні. підходять як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування, максимальні розміри зовнішніх жалюзі можуть бути до 5000мм.

ШИРИНА: max 7000 мм
Винос: max 5000 мм
Тканини: PARA Tempotest Ultra SCREEN Soltis
УПРАВЛІННЯ: Ручне / автоматичне

Під замовлення 7 днів

Ціна від 473 евр

 

Bнeшняя мapкизa зaкpытoгo типa - ZIP cиcтeмa пpeднaзнaчeнa для иcпoльзoвaния в вepтикaльнoм пoлoжeнии (oкнa, тeppacы)

Вертикальна мapкізa зaкpитoгo типa

Зовнішня маркіза закритого типу – ZIP система призначена для використання в вертикальному положенні (вікна, тераси) виготовлена ​​з екструдованого алюмінію і по периметру має закриті направляючі, унікальна система яких забезпечує легке ковзання полотна тканини в них, маркіза здатна витримувати сильні вітрові навантаження (3-й клас вітростійкості). Використовуються тканини кращих європейських виробників Copaco (Бельгія) і Vertisol (Іспанія). Тканини Ultra Screen мають маленькі отвори по всьому полотну і від цього виходить прекрасна оглядовість і комфортна температура в приміщенні.

ШИРИНА: max 7000 мм
Винос: max 5000 мм
Тканини: PARA Tempotest Ultra SCREEN Soltis
УПРАВЛІННЯ: Ручне / автоматичне

Під замовлення 7 днів

Ціна від 473 евр

 

Koвшeвыe или кopзинныe мapкизы - этo нaибoлee pacпpocтpaнённый в Eвpoпe вид coлнцeзaщитныx кoнcтpукций для кaфe, pecтopaнoв, мaгaзинныx витpин или для зaгopoдныx дoмoв.

Koвшeвиe або кopзінниe мapкізи

Ковшові або кошикарські маркізи – це найбільш поширений в Європі вид сонцезахисних конструкцій для кафе, ресторанів, магазинних вітрин або для заміських будинків. Маркіза чудово служить прикрасою фасаду, вікон або вхідних дверей. Форма цієї маркізи може бути, як у вигляді ковша, так і короба (коробові). Забарвлення тканини може бути абсолютно різноманітної, від монотонної до смугастої класичної .. На тканину аркових маркіз можливо наносити різні логотипи і назви компаній, кафе, ресторанів або продукції, що робить цей вид сонцезахисту ідеально привабливою для бізнесу і приватного сектора.

ШИРИНА: max 4000 мм
Винос: max 1200 мм
Тканини: PARA Tempotest
УПРАВЛІННЯ: Ручне

Під замовлення 7 днів

Ціна від 473 евр

 

Комплектующие для маркизы

Комплектующие, на которые нужно обратить внимание при заказе маркизы или перголы

Вибробокс представляет собой датчик инерции

Датчик ветра и вебрации

Интеллектуальный чувствительный датчик инерции. Питание от батареек, хватает на 2-3 года. Как только появляются колебания, превышающие заданный порог, датчик передаёт сигнал на автоматику управления и маркиза закрывается автоматически.

датчик света и ветра для маркиз

Дaтчик солнца и бeзoпacнocти

Система маркиз оснащена датчиками непогоды, которые автоматически сложат открытую маркизу.

Вам не обязательно находится дома, чтобы закрыть маркизу в непогоду.

продолжить насладиться свежим воздухом на своей террасе поможет наш инфракрасный обогреватель.

Инфракрасный обогреватель

Ощутить мягкое тепло в мгновение ока и продолжить насладиться свежим воздухом на своей террасе поможет наш инфракрасный обогреватель. Преимуществом является то, что он нагревает предметы вокруг себя, а не воздух, находиться в защищенном корпусе, потребление 2500 Вт, имеет трёхступенчатую регулировку яркости.

Управление маркизой при помощи смартфона

Управление со смартфона

Somfy CONNEXOON® Terrace очень легко управлять удалённо с любой точки мира своими маркизами, а также другими солнцезащитными системами расположенных на вашем патио или террасе и также другими продуктами расположенными внутри дома, такими как шторы. Достаточно только установить программу на свой смартфон.

Led подсветка для маркиз и пергол

Led подсветка

Интегрированная стильная LED подсветка в передний профиль маркизы или в складывающие локти, обеспечивает равномерное освещение и приятную атмосферу после захода солнца, позволяющая продлить нахождение на свежем воздухе. Регулировка яркости происходит при помощи пульта дистанционного пульта.

Выдвижной волан от низкого солнца

Выдвижной волан

Выдвижной волан shadeplus может опускаться до 210 см, защищая вас от низкого и бокового солнца. Расположен волан в переднем профиле маркизы, намотан на небольшой вал, может регулироваться автоматически или ручным управлением.

Производитель маркиз и пергол в Украине

Производство маркиз и пергол для террасы

Компания «Аримком – Украина», предлагает своим клиентам солнцезащитные системы, как собственного производства, которое нам позволяет изготавливать товар в максимально быстрые сроки так и европейских производителей SELT, Markilux, Renson. Наша продукция не имеет аналогов среди конкурентных компаний в Украине. Современные технологии производства, использование качественных материалов, всё это лежит в основе изделий, позволяющее использовать конструкцию более 10 лет. Постепенно структура нашей компании растёт, и на сегодняшний момент, включает в себя: производство, диспетчерскую службу, бригады монтажа, сеть розничных торговых точек, большую дилерскую сеть.

Нашим заказчикам мы предлагаем, только комплексные технические решения, оказываем бесплатные консультации по выбору и установки нашей продукции, у нас прозрачная система скидок для всех клиентов, все наши изделия всегда на гарантийном и пост гарантийном обслуживание.

Видео о видах и типах маркиз

Продолжительность: 2:03 мин.

Маркиза выдвижная – самая востребованная маркизная система, крепиться к фасаду здания без каких-либо усилий и затрат, может накрывать тень на площадь до 30 кв.м. имеет как автоматическое управление, так и ручное. В уходе не прихотливое, достаточно просто собрать маркизу на зиму и оставить в таком положении. Ткани, которые используются для изготовления имеют специальные пропитки, которые препятствуют образованию плесени и гниению, так же не поддерживают горение.

Что собой представляет маркиза?

Главная

Все основные элементы систем изготовлены из очень качественного алюминия фирмы LEIBER. Применение технологий литья под давлением даёт возможность получать детали с повышенной износостойкостью

Ткань для маркиз

Качество тканей PARA соответствует требованиям международного стандарта UNI EN ISO 9001:2000, что подтверждено сертификатом TUV

Конструкция маркизы в разрезе

Сами по себе такие конструкции представляют собой металлический каркас, который обтянут полотном. Все модели оснащены валом, который позволяет без каких-либо усилий раскрывать и складывать полотно.

Цена

Стоимость указанная на нашем сайте для изделий, является базовой и включает в себя:

готовое изделие
крепежные элементы
ламбрекены-волан
ткань – на Ваш выбор
управление ручное
При просчёте стоимости маркизы, нужно иметь в виду многообразие солнцезащитных систем.

К примеру, в одном случаи необходима дополнительная сложная автоматика (ветровой датчик, датчик дождя, датчик солнца и др.) с возможностью подключения в «Умный дом», в другом требуется максимально точный подбор цветов или индивидуальная покраска, в третьем нужно выбрать среди систем самую ветроустойчивую. Все эти данные могут влиять на стоимость изделия от 20 до 50%.

 

Наименование Цена, грн
Маркиза – навес ш 2500 мм х в 1600 мм, цвет каркаса – белый, ткань – м 12, редуктор 17 856,00
Выдвижная маркиза закрытого типа в коробе ш 3500 мм х в 2100 мм, ткань серая, редуктор 38 650,00
Рафшторы, коричневые, ручное управление, 1500 х 2250 мм 9 146,00
Вертикальная маркиза для окна – рефлексоль 2000 х 2000 мм, ткань Ultra-Screen 7 568,00
Маркиза парус, цвет – бежевый, 3500 х 3500 мм, без столбов 14 360,00

 

Дизайнеры и конструкторы компании «Аримком – Украина», взяв за основу ваши желания и идеи, предоставят качественную продукцию с гарантией от 5 лет. Фото реализованных объектов можно посмотреть в галереи.

Наши менеджеры, всегда сделают максимально возможную скидку на навесную конструкцию, с функциями, которые нужны именно Вам.

 

Заказать маркизы просто

Позвоните по номеру, указанному в контактах или отправьте онлайн заявку в форме, и наши менеджеры обязательно свяжутся с вами в течении 15 минут.

Обратившись к нам Вы получите:

профессиональные консультации по любым интересующим Вас вопросам
правильный расчет стоимости изделий
создание дизайн-макета, проектирование
выезд квалифицированного специалиста для замера с каталогами и образцами продукции

Послуги та сервіси компанії

Главная

Монтаж

Професійний монтаж маркіз, пергол, електрокарнізов і автоматики для рулонних штор на всій території України.

Главная

Гарантія

Гарантійні зобов'язання на маркізи, перголи і автоматику складають від 3 до 10 років.

Главная

Оплата

Доступні наступні способи оплати:
- Готівка - Безготівкові з ПДВ
- Visa / MasterCard

Главная

Доставка по Україні

Виконуємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, а також можливий самовивіз.

Главная

Наличие

Товар завжди в наявності і готовий до відправки. Виготовлення маркіз від 7 до 14 днів.

Главная

Завжди діють знижки

На весь асортимент продукції діють акції, знижки та промокодом від 5% до 20%.

Главная

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!

Питання - відповіді

✅ Які терміни виготовлення?

Терміни виготовлення стандартно до 5 робочих днів, але в сезон (весна-літо), виготовлення маркіз може займати до 10 днів. Макрізі марки Markilux виготовляються в Німеччині, виробництво і доставка займають до 4 тижнів.

✅ Чому у вас ціна на маркізи нижче, ніж у конкурентів?

Ми змогли оптимізувати виробництво по маркіза в 2017 році і зменшити витрати офісного апарату, все це дозволяє нам робити додаткову знижку на наш товар.

✅ Які форми оплати ви приймаєте?

Будь-які форми оплати, на ФОП, оплата з ПДВ, ціни в прайсах вказані з ПДВ.

✅ Як замовити маркізи в інше місто?

Що б замовити маркізи в Ваше місто, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах. Для замовлення ви повинні надати таку інформацію: Вид системи - маркізи (ліктьова, для вікна, парус, пергола), розміри, колір тканини (можна вибрати на сайті), місто (в який потрібно відправити виріб). Проводьте оплату і через 3-7 днів ми відправимо перевізником Вам виріб.

✅ В якому догляді потребує маркіза?

✅ Чи можна викликати фахівця із зразками і укласти на місці договір?

Так можливо! Досить зв'язатися з нами і узгодити зручний для Вас час.

✅ Чи працюєте у вихідні?

Так, працюємо! Якщо Ви хочете відвідати шоу рум, потрібно узгодити час, в яке ви будите і менеджер обов'язково Вас зустріне і проведе консультацію.

✅ Можна купити маркізи без монтажу?

Так можна! Але якщо немає досвіду монтажних робіт, підключення та налаштування автоматики, тоді ми радимо користуватися професійними монтажниками.

✅ Наскільки вартість, оголошена по телефону, близька до реальності?

Практично на 100%, якщо інформація про об'єкті надана вірна (ширини, довжина, монтажне підстава, бетон, цегла та ін). В іншому випадки після відвідування монтажником місця установки, можлива незначна коректування вартості, але це буває дуже рідко.

✅ На скільки необхідний двигун для маркізи?

У стандартній комплектації маркізи йдуть з ручним керуванням (Г-подібна ручка з гачком) з яким закривати і відкривати систему досить просто і без зусиль. Але, автоматика не обходима, якщо: - маркіза великих розмірів, в такому випадку розсунути маркізу вручну дуже важко. - зона підвищеного вітру, в таких умовах просто необхідно автоматизувати маркізу і встановити датчик вітру, що б при поривах вітру маркіза автоматично складалася без участі людини.

✅ Наскільки довговічна тканина маркізи?

Для наших маркіз ми шиємо полотна з 100% акрилової тканини виробництва PARA TEMPOTEST (Італія). Це синтетичний матеріал з тефлоновим покриттям, який має: -Антістатіческімі властивостями і самоочищається в процесі експлуатації; - Водо - масло відразливими властивості, не притягають пил, захищає від ультрофіолівого випромінювання; - Колір стійкий до вигорання; - Гарантія 5 років;

✅ Чи можливо змінювати тканину на маркіза прямо на місці?

Так, якщо це необхідно. Провести заміну полотна маркізи можливо не забираючи її на виробництво. За часом це займає близько 3 годин.

✅ Чи потрібно знімати маркізу перед зимою?

Все маркизные системы, механизмы, ткань, выдерживают температурный режим от -30 до +70 градусов. Снимать, закрывать маркизы не обязательно, достаточно на зимний период просто держать маркизу в собранном виде.

✅ Іржавіє каркас маркізи?

Ні, все маркізние системи виготовлені з алюмінієвого сплаву або кованого алюмінію як markilux і пофарбовані полімерно порошковою фарбою.

✅ Використання маркізи в дощ

При сильному дощі, маркізу необхідно негайно зібрати, так як тканина не пропускає воду і на ній може зібратися критична кількість води, яке здатне обрушити систему.

✅ Як стати нашим дилером?

Наша компанія вже багато років є офіційним представником компанії Markilux (Німеччина) і Renson (Бельгія) в Україні, для того, щоб обговорити всі подробиці партнерства, зателефонуйте за номером +380 67 370 13 94 і дилерський відділ надасть відомості про умови роботи, каталоги продукції , технічну документацію, рекламну поліграфію та інші необхідні для роботи дані.