Про нас

Компанія «Арімком-Україна» – професійний експерт у галузі сонцезахисних систем в Україні. Діяльність компанії розпочалася у 2012 році, позиціонуючи себе як постачальника оригінальної європейської продукції із захисту від сонця. У 2016 році було відкрито виробництво зі збирання маркіз та пергол в Україні з європейських комплектуючих із співпрацею з відомими світовими брендами з сонцезахисту, такими як Markilux, Renson.

Виробництво маркіз і пергол вироблятиметься на замовлення, тому що всі екстер’єри абсолютно різні і під кожен потрібні свої рішення. Для узгодження зовнішнього вигляду, місць кріплення, кольору та іншого, ми готуємо креслення та візуалізацію. Деякі моделі наших маркіз та пергол, посилені та адаптовані під наш кліматичний пояс, моделі від європейських чи турецьких виробників іноді не дотягують до показників, необхідних для використання у нашій країні.

Асортиментна лінія дозволяє купити маркізи та інші конструкції найбільш актуальних моделей для різних локацій і сфер застосування:

Ліктьові маркізи – висувні тентові навіси горизонтального типу, здатні стати вишуканим акцентом в інтер’єрі завдяки вишуканості та оригінальності використовуваних тентових матеріалів.

  • Рефлексолі – компромісний варіант між маркізою і ролетів, надійно захищає бічні фасади від сонячних променів за допомогою розкритого полотна конструкції.
  • Ассоль – маркізи террасного призначення з особливими показниками стійкості до вітру і оригінальним дизайнерським виконанням.
  • Перготенти (перголи) – посилені конструкції з особливим рівнем витривалості в умовах поривчастого вітру, снігу і проливного дощу.

Ми допомагає створити комфорт, не дозволяючи спеці і виснажливим променям сонця увірватися в простір Вашого будинку, офісу або закладу і створюючи прохолодну щільну тінь на терасі.

Кожен елемент відрізняється високими світло- і теплоізоляційними показниками, що в тандемі з інноваційним автоматичним управлінням в системі «розумний будинок» дозволяє реалізувати самі нестандартні і ексклюзивні ідеї.

Наша пропозиція не має аналогів серед конкурентних компаній завдяки понад якістю і зносостійкості матеріалів в основі кожного продукту, що дозволяють використовувати конструкції більше 10 років.

Італійська акрилова тканина PARA Tempotest володіє унікальним рівнем захисту від ультрафіолету, просякнута таким чином, щоб залишатися дихаючої, але не пропускати крізь матерію вологу і пил і зберігати свій товарний вигляд протягом тривалого терміну. В основі профілю використовується алюмінієве лиття високого тиску, що створює небувалу міцність напрямних. Підшипники в бігунках знижують тертя і витирання деталей.

Чому нам довіряють?

Ми завжди чуємо нашого клієнта і трепетно ставимося до запропонованих ідей. Дизайнери, конструктори і архітектори в нашому штаті готові взяти за основу вашу пропозицію і надати йому якусь огранювання і завершеність.

Ми пишаємося своїми досягненнями і цінуємо репутацію, тому кожна робота знайшла своє відображення в портфоліо компанії з фото маркіз на реальних об’єктах.

Будь-яка наша робота – улюблене дітище, створене з душею, саме тому ми реалізуємо найякісніші маркізи в Україні, кожна з яких має тривалий гарантійний термін.

Наші принципи в роботі

Нам завжди цікаві амбіції і глобальні плани кожного з клієнтів, тому ми цілком готові використовувати свої глибокі знання про тентових конструкціях і підкреслити естетичні достоїнства кожного об’єкта. При цьому ціни на маркізи в нашій компанії на порядок нижче аналогічних пропозицій.

Як почати співпрацю з нами?

  1. Комунікація – достатньо зв’язатися з нами за вказаними на сайті телефонами, щоб Ваша заявка була прийнята.
  2. Творчість – в результаті зняття замірів безпосередньо на об’єкті наша команда разом з Вами створює проект майбутніх конструкцій з прорахунком вартості і строків, після чого висилає його на пошту для фінального узгодження.
  3. Преображення – в найкоротший термін заявлені вироби монтуються на об’єкт. Терміни варіюються в залежності від виробу.

Послуги та сервіси компанії

Про нас

Монтаж

Професійний монтаж маркіз, пергол, електрокарнізов і автоматики для рулонних штор на всій території України.

Про нас

Гарантія

Гарантійні зобов'язання на маркізи, перголи і автоматику складають від 3 до 10 років.

Про нас

Оплата

Доступні наступні способи оплати:
- Готівка - Безготівкові з ПДВ
- Visa / MasterCard

Про нас

Доставка по Україні

Виконуємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, а також можливий самовивіз.

Про нас

Наличие

Товар завжди в наявності і готовий до відправки. Виготовлення маркіз від 7 до 14 днів.

Про нас

Завжди діють знижки

На весь асортимент продукції діють акції, знижки та промокодом від 5% до 20%.