Терасна дошка з ДПК та натурального дерева
 • ціна від 980 грн/м2 + гарантована знижка
 • дерево: сосна, акація, термодерево
 • доставка по Україні
 • 3D візуалізація під час замовлення монтажу
 • 100% стійкість до плісняви та грибків
 • коліркостійкість до 10 років
 • установка під ключ за 2 дні
 • Гарантія 10 років
Консультація чи розрахунок вартості

Купити ✴️ террасну дошку

Терасна дошка (або декінг) – ідеальний матеріал для зовнішнього монтажу підлоги веранд, терас, басейнів, альтанок, пірсів. Матеріал легко впізнається по рифленій лицьовій поверхні. Цей облицювальний матеріал має відмінну стійкість до природних несприятливих впливів на кшталт підвищеної вологості та різкої зміни температур. З неї можна звести різні споруди – від веранди до настилу на літній території закладу громадського харчування.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити терасну дошку з ДПК або модрини з доставкою по всій Україні. Наші склади знаходяться у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та Одесі, проте ми відправляємо декінг у будь-які регіони великотоннажними вантажними машинами чи транспортними компаніями. Сплатити товар можна готівкою, на картку “Приватбанку” або за безготівковим розрахунком.

Ціна терасної дошки

Додатково у нас можна замовити: профіль для решетування, кліпси та саморізи.

Показано 1–24 із 76

Терасна дошка

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!

  Фото терасної дошки в інтер’єрі 

  Характеристики нашої терасної дошки

  • Різноманітність розмірів: від 139х19х2400 до 162х24х2400 мм
  • Суміш деревного борошна та ПВХ 50*50
  • Термін служби, 30 років
  • Водопоглинання, 0,6%
  • Твердість поверхні 17,9 кг/мм2

  Чим ми відрізняємося від інших

  • Можемо виготовити будь-який розмір та колір дошки.
  • Гарантія на терасну дошку 10 років
  • Виробляємо монтаж з надійною установкою решетування.
  • Нашу терасну дошку не потрібно додатково фарбувати чи обробляти
  • Дошка не ковзає

  Встановлення та монтаж у всіх містах України

  ☎️ +38 067 447 76 10

  Терасна дошка

  Існує багато причин, через які терасну дошку охоче використовують у будівництві на відкритій місцевості. В останні роки дедалі більшу популярність набирає декінг з композитів, але дерев’яні варіанти при цьому не втрачають своєї значущості. При створенні конструкцій для підлоги найчастіше застосовується декінг з модрини. Завдяки сучасним технологіям обробки такі дошки набувають підвищеної міцності, термо- та вологостійкості, через що продовжується їх термін служби. У цьому матеріалі ми розповімо про всі особливості терасної дошки з модрини, про її види, сорти та габарити, а також про переваги застосування даного матеріалу.

   

  декинг для террасы

  Виробництво терасної дошки з модрини

  Модрина – дуже міцне дерево, яке має підвищену стійкість до води та вологості. Цим пояснюється його вибір як матеріал для терасної дошки. Спершу дерево спилюють, потім просушують, після чого обробляють на дошки різних габаритів.

  Просушування дерева – найважливіший етап при виготовленні декінгу. Якщо стовбур виявиться недосушеним, декінг не набуде необхідних властивостей – наприклад, стійкість до погодних перепадів. Це майже напевно призведе до деформації під час експлуатації. Слід пам’ятати кілька ключових правил сушіння дерева:

  ● чим твердіша деревина, тим довше триває процес. Наприклад, модрину потрібно сушити близько 70 днів, тоді як м’якіші породи (хвойні дерева) – приблизно 2 тижні;
  ● процес протікає швидше завдяки сушильним камерам;
  ● підсумкова вологість деревини повинна залишитись на рівні 8-10 відсотків.

  Коли дерево стало досить сухим, можна переходити до наступного етапу виготовлення – поздовжньої обробки. Лицьову поверхню профільують, захищаючи її від ковзання і роблячи поздовжні сторони ідеально паралельними. Цей процес виконується на професійному верстаті.

  На наступному етапі майстри виконують торцювання на відповідному верстаті. У процесі торцювання дерев’яні заготовки розкроюють по довжині. Після цього декінг вважається практично готовим, проте для надання додаткового захисту від різних згубних впливів ззовні (на зразок бактерій) виріб просочують розчином антисептика і ще раз сушать.

  Тепер терасна дошка з модрини або іншої деревини вважається готовою. Її упаковують та відправляють на склади та до магазинів.

  Террасная доска для причала

  Види терасної дошки

  Сучасний ринок пропонує покупцям 3 типи терасних дощок – з дерева, термодеревини та композиту (дерево + полімер). Кожен вид має свої плюси і мінуси, тому важко однозначно виділити кращий матеріал.

  Декінг із дерева.

  Він був першопрохідником на ринку. Виробляють його з твердих і максимально міцних сортів дерева – наприклад, тієї ж модрини (переважно сибірської, у неї відмінні фізичні властивості). Такий вибір не дивний з огляду на застосування декінгу на відкритих просторах. Крім модрини, виробники використовують і більш рідкісні та унікальні сорти (на кшталт тика або мербау). Однак декінг з рідкісних порід користується невисоким попитом через чималу вартість. Головна вимога до дерев’яних терасних дощок – зносостійкість та тривалий термін служби.

  Деревина із термообробкою.

  Завдяки обробці покращуються фізичні характеристики натурального дерева. У процесі нагрівання з дерева йдуть шкідливі речовини, вона набуває підвищеної стійкості до пошкоджень та навантажень. Також дошки з обробленого дерева не сідають, а при різкій зміні температур знижується їх жолоблення. Через війну, проти дошкою з природного дерева, експлуатаційний період збільшується приблизно 20 років.

  Процес термообробки розтягується кілька етапів. Спочатку дерев’яні заготовки сушать все в тих же камерах при температурі від 100 до 130 градусів, застосовуючи пару. Внаслідок такої методики з дошки практично повністю виводиться волога. Коли процедура просушування завершується, у камерах піднімають температуру до 180-240 ° і тримають там матеріал ще кілька годин. Декінг не спалахує завдяки паровій обробці.

  Нарешті, на заключному етапі термообробки температура поступово знижується до 80-90°, і паралельно матеріал починають трохи зрошувати, щоб підвищити кількість вологи до потрібного (з висохлим матеріалом важко працювати). Цей процес може тривати від 5 до 15 годин.

  Внаслідок таких маніпуляцій виходить термооброблена листяна дошка. Її вартість буде вищою, ніж декінгу зі звичайного дерева (за рахунок складності процедури виготовлення), зате вона має більш тривалий період експлуатації та невибаглива у догляді.

  Террасная доска для перголы

  Деревнополімерний композит. Це сучасний і бюджетніший аналог повністю дерев’яного декінгу. Близько 60% композиту – це деревина, решта – полімери (смоли, барвники). Така дошка майже несприйнятлива до різких змін температур, високої вологості, вона не деформується під негативним впливом навколишнього середовища, їй не страшні грибок чи пліснява. Однак дошки з натурального дерева серед покупців все одно виграють перед композитом.

  Сорта листяного декінгу

  У процесі виробництва дерево поділяють кілька груп. У кожного сорту дощок є свій оригінальний вигляд, вони відрізняються за якістю та вартістю. Усього виділяють 4 сорти.

  1. «Екстра». Найбільш дорогий тип з наявних у продажу. Його обирають покупці, які мають підвищені запити до естетичної привабливості конструкції. Дошка “Екстра” відрізняється підвищеними вимогами до виготовлення. На ній виключено наявність навіть найдрібніших дефектів (невеликі тріщини, крихітні сучки тощо), не кажучи вже про гниття та грибок. Допустимий дефект – тріщини шириною максимум 0,5 мм.

  2. Сорт «Прима» або А. Другий за якістю у цьому ряду. Його вартість нижча, ніж у «Екстра», але при цьому він має майже такий самий ідеальний зовнішній вигляд. Допустимий дефект дошки сорту «Прима» – 3 світлі сучки на погонний метр. При цьому завширшки кожна тріщина не може перевищувати 1 мм, у довжину – до 50 мм. Крім того, дозволяється наявність не більше 2 смоляних кишень (по-іншому – сірки).

  3. Сорт АВ. На такій терасній дошці може бути достатньо дефектів. Це і здорові сучки, і тріщини (до 2 мм завширшки і до 10 см завдовжки), і сірниці, а також невеликі червоточини. Тут все ще неприпустимі явні дефекти на зразок гнилі.

  4. Сорт НД. Найнижчий декінг з існуючих сьогодні. На ньому можливі майже будь-які дефекти: здорові сучки різних типів, плями смоли, сірниці, синьова та інше. Не допускається лише наявність дірок від сучків, що випали. Такий сорт має невисоку вартість, але не без спеціального покриття для декору.

  Террасная доска коричневого цвета

  Розміри

  Вибираючи декінг з модрини для будівництва, потрібно пам’ятати і про його габарити. Розміри дошки – ключові параметри при монтажі. Рекомендуємо перед покупкою ретельно виміряти об’єкт, де декінг використовуватиметься.

  На ринку пропонується декінг завдовжки від 1,5 до 6 метрів. Найдовші дошки зазвичай використовують для настилів на танцмайданчиках або в літніх кафе, біля басейнів. Короткі дошки застосовують на терасах, верандах, балконах, лоджії.

  Якщо говорити про інші параметри декінгу, його ширина коливається в діапазоні від 140 до 160 мм, а товщина – від 24 до 40 мм. Правильний вибір габаритів декінгу допомагає зменшити навантаження на 1 квадратний метр поверхні.

  Переваги та характеристики терасної дошки

  Вище ми вже відзначали небувалу міцність модрини та декінгу з неї. Це і є ключовим параметром терасної дошки з даного матеріалу. Також листяний декінг відрізняється зносостійкістю та тривалим терміном служби.

  Ще одна характерна особливість модрини – висока насиченість смолою. За рахунок цього декінг навіть без додаткової обробки захисними складами здатний протистояти цвілі, гниття, шкідливим мікроорганізмам.

  Завдяки високій щільності деревного матеріалу терасні дошки мають відмінну стійкість до займання. Це не означає, що матеріал не потрібно обробляти спеціальними складами, але модрина набагато краще чинить опір вогню, ніж м’якіші породи.

   

  Террасная доска для порога

  Модрина має унікальні природні якості, завдяки чому декінг з неї є ідеальним варіантом для будівництва конструкцій на територіях без даху. Листяні дошки зовсім не бояться підвищеної вологості, навіть навпаки – під її впливом лише підвищується їхня міцність, Модрина відрізняється високою стійкістю навіть до солоної води з морів.

  Декоративне облицювання не є обов’язковим. Навіть без неї листяні терасні дошки не втратять естетичної презентабельності. Відтінок та фактура дерева залишаються незмінними на довгі роки. При цьому матеріал легко затонувати в будь-які відтінки за бажанням домовласника. Ви завжди зможете змінити колір настилу, не прикладався екстра-зусиль.

  Варто нагадати і про ще одну перевагу дошки з модрини – рельєфна зовнішність, що гальмує ковзання. Завдяки ній декінг може використовуватися біля ділянок із водою – басейнів, водойм. Про стійкість дерева до вологи було сказано вище.

  Монтаж терасної дошки, декінгу з модрини: поради та рекомендації

  Деякі домовласники вважають за краще здійснювати монтаж декінгу власноруч. Для них ми підготували кілька порад.

  Спочатку підготуйте набір обов’язкових інструментів: сюди входять пила, болгарка, шуруповерт або дриль, молоток, рулетка, будівельний рівень, кріплення.

  Акліматизуйте декінг під середовище будівництва. Для цього придбані панелі на пару діб потрібно розпакувати та залишити у місці проведення монтажу.

  Поки декінг буде адаптуватися до нових умов, підготуйте до робіт настил. Використовуйте для цього цементну стяжку із гідроізоляцією з бітуму.

  Також слід створити опорний каркас. Укласти декінг просто на підставу не вдасться. Каркас виготовляється з дерев’яних або металевих брусків (лагів), які кріпляться на основі із застосуванням спеціальних скоб (вони повинні бути з алюмінію або нержавіючої сталі). Дерев’яні панелі обробляються спеціальними складами, що допомагають уникнути гниття.

  Є два способи прикріпити терасні дошки до встановлених лагах: відкритий і закритий. При відкритому типі кріплення на панелі наноситься розмітка, по ній свердляться дірки під шурупи, а ті, у свою чергу, кріпляться шуруповертом. Капелюшки шурупів маскуються мастикою, колір якої повинен збігатися з дошками. Для закритого кріплення знадобляться спеціальні кріплення, кляймери та саморізи для них. Укладання дощок здійснюється з урахуванням компенсаційного зазору.

  Найперша панель повинна бути прикріплена до лага відкритим методом. Наступна планка підбивається на змонтований кляймер (на неї монтується кріплення), потім встановлюється панель №3 і так далі. Закріпити останню планку на лагах допоможуть шурупи.
  Обробка декінгу

  Незважаючи на те, що декінг з модрини має високу природну стійкість до різних зовнішніх факторів, йому потрібно просочення спец складами для додаткового захисту від небажаних впливів. Фахівці рекомендують для цього різноманітні захисні просочення. Вони бувають кількох типів. Їхня мета – захистити декінг навіть із міцного дерева, яким є модрина, від негативних біовпливів (цвілі, грибка, гниття, комах), від ультрафіолету та пожежі. Хоча модрина здатна протистояти вогню, додатковий захист не завадить. Оновлювати просочування панелей бажано двічі-тричі на рік.

  На заключному етапі створення декінгу він обробляється лаками та емалями. Перші можуть не мати кольору або мати тонуючий ефект. Завдяки емалям на декінгу утворюється непрозорий шар, несприйнятливий до вологи, яскравим ультрафіолетовим променям та механічним впливам.

  Є ще склади на основі воску та рослинних олій. Вони також надають декінгу додаткової міцності, посилюючи захист від вологи та бруду. Олії бувають безбарвними або пігментованими. Другий тип може надати дошці з модрини фактуру та відтінок дерева елітного сорту.

  Де замовити якісний декінг та терасну дошку в Україні?

  Щоб зробити замовлення, перейдіть в каталог, ознайомтеся з асортиментом та напишіть нашому менеджеру. Також ви можете оформити заявку онлайн. Після цього наші спеціалісти передзвонять для уточнення деталей. У них ви зможете дізнатися всю інформацію про наявність товару, його розміри, ціни, терміни доставки. Якщо ви ще не визначилися з необхідним вам товаром, просто залиште свій номер у формі зворотного зв’язку – ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни і допоможемо зробити вибір.

  Ми пропонуємо терасні дошки з акації, надійно захищені від вологи та інших природних факторів, а також шкідників комах. Наша продукція має високий попит по всій країні і навіть за її межами. Прагнемо постійно розширювати асортимент, щоб наші клієнти мали гідний вибір на всі випадки життя.

  Завдяки власному виробництву вартість наших пиломатеріалів залишається прийнятною вже багато років не на шкоду якості. Кожна одиниця продукції підлягає гарантії, що прописується у договорі під час оформлення купівлі.

  Терасна дошка

  Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

  Давайте ми передзвонимо Вам!

   Послуги та сервіси компанії

   Терасна дошка

   Монтаж

   Професійний монтаж маркіз, пергол, електрокарнізов і автоматики для рулонних штор на всій території України.

   Терасна дошка

   Гарантія

   Гарантійні зобов'язання на маркізи, перголи і автоматику складають від 3 до 10 років.

   Терасна дошка

   Оплата

   Доступні наступні способи оплати:
   - Готівка - Безготівкові з ПДВ
   - Visa / MasterCard

   Терасна дошка

   Доставка по Україні

   Виконуємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, а також можливий самовивіз.

   Терасна дошка

   Наличие

   Товар завжди в наявності і готовий до відправки. Виготовлення маркіз від 7 до 14 днів.

   Терасна дошка

   Завжди діють знижки

   На весь асортимент продукції діють акції, знижки та промокодом від 5% до 20%.