Маркіза висувна-ліктьова Б / У

Офісний зразок, маркіза в ідеальному стані

Одна з найбільш бюджетних і в той же час надійні системи відкритого типу.

 

Тканина: PARA TEMPOTEST (Італія), дуже щільна
Розмір: Ширина 3000 мм х Винос 2600 мм
Колір системи: Коричневий RAL 8014
Управління: Ручне

Ціна: 500 Євр
Для детальної інформації звертайтесь за телефоном – +З8 (067) З60 23 80

Є І ІНШІ РОЗМІРИ

Маркизы б/у Украина, купить маркизы, маркизы, маркизы навесы, маркизы на окна, для террас, изготовление маркиз, маркизы
 Продам маркизы (Б/У). Продам маркизы (локтевые, двухсторонние, механические) 5 и 6 метров длиной.

Запитання-відповіді

Який термін виробництва?

Термін виготовлення стандартно до 5 побічних днів, але в сезон (весна-літо), виготовлення маркіз може зайняти до 10 днів. Макрози марки Markilux виготовляються у Німеччині, видавництво та доставка займають до 4 тижнів.

Чому у вас ціна на маркізи нижча, ніж у конкурентів?

Ми зуміли оптимізувати виробництво по маркізам в 2017 році і зменшити робітники офіційного апарату, все це дозволяє нам робити додаткову.

Які форми оплати ви приймаєте?

Будь-які форми оплати, на ФОП, оплата з HДC, ціни в прайках вказані з HДC.

Як замовити маркізи в інше місто?

Що б замовити маркізи в Baш місто, достатньо зупинити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах. Для замовлення ви повинні надати наступну інформацію: Бід системи - маркізи (ліктова, для вікна, парус, передгола), розміри, кольори тканини (можна також). Проведіть оплату і через З-7 днів ми відправимо перевізником Baм вироби.

Якого догляду, потребує маркіза?

Чи можна викликати спеціаліста з зразками і укласти на місці договір?

Так, можливо! Достатньо зв'язатися з нами і підтримувати зручне для Bac час.

Працюєте у вихідні?

Так, робимо! Якщо Ви хочете посісти шоу-рум, потрібно підтримувати час, в який ви будите і менеджер обов'язково Bac зустріне і проведе консультацію.

Чи можна придбати маркізи без монтажу?

Так, можна! Але якщо немає досвіду монтажних робіт, підключення і налаштування автоматики, то ми рекомендуємо користуватися професійними монтажниками.

Наскільки вартість, оголошена телефоном, близька до реальності?

Практично на 100%, якщо інформація про об'єкт представлена вірна (ширини, довжина, Монтажне обладнання, бетон, цегла та ін.). У неприємному випадку після загойкування монастирем місця установки, можлива незначна коректування вартості, але це буває дуже рідко.

На скільки потрібний двигун для маркізи?

У стандартній комплектації маркізи йдуть з ручним управлінням (Г-образная ручка з гачком) з яким закривати і відкривати систему достатку. Але, автоматика не обхідна, якщо: - маркіза великих розмірів, в тому випадку розсунути маркізу вручну дуже важко. - Зона підвищеного вітру, в таких умовах просто необхідно автоматизувати маркізу і встановити датчик вітру, що б при поривах вгору вгору.

Наскільки довговічна тканина маркізи?

Для наших маркіз ми шиєм полотен зі 100% крилової тканини виробництва PARA TEMPOTEST (Італія). Це синтетичний матеріал з тефлоновим покриттям, який має: -антистатичними властивостями і самоочищуючими в процесі експлуатації; - Водо - мало позитивними властивостями, що не притягують пил, захищає від ультрафіолетового випромінювання; - Колір стійкий до вигорання; - гарантія 5 років;

Чи можливо змінювати тканину на маркізі прямо на місці?

Так, якщо це необхідно. Прозвести заміну полотна маркізи можливо не забираючи її на виробництво. По часі це займає близько З годин.

Чи потрібно знімати маркізу перед зимою?

Всі маркізні системи, механізми, тканина, витримують температурний режим громадян. Знімати, закривати маркізи не обов'язково, достатньо на зимовий період просто тримати маркізу в зібраному вигляді.

Іржавіє каркас маркізи?

Ні, всі маркізні системи виготовлені з алюмінієвого сплаву або кованого алюмінію в якості markilux і фарбовані полімерно. порошковою фарбою.

Використання маркізи під час дощу

При сильному дощі, маркізу необхідно негайно зібрати, так як тканина не пропускає воду і на ній може зібратися критичну кількість.

Як стати вашим дилером?

Haша компанія вже багато років є офіційним представником компанії Markilux (Німеччина) і Renson (Бельгія). Ви можете звернутися до нашої компанії, зручним вам способом і ми розглянемо ваш запит.

Маркіза висувна-ліктьова Б/У

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!