Інструкція з безпечної експлуатації

Все маркізние системи – складні інженерні конструкції, що вимагають кваліфікованого монтажу, обережного поводження та постійного контролю з періодичним обслуговуванням для того, щоб бути дійсно безпечними в процесі експлуатації. Перш, ніж використовувати автоматизовану систему в перший раз, пройдіть інструктаж фахівця про принципи роботи, а також прочитайте паспорт продукту!

Правила експлуатації маркізние систем:

Відкривання закривання маркіз вручну робити тільки за допомогою редуктора з ручкою управління / (при неправильному поводженні існує загроза травмування людей і пошкодження виробу);

Аварійне ручне управління в маркізах з відповідним приводом використовується для того NHK, щоб зібрати маркізу, в разі необхідності, без подачі електроживлення. Вузол розрахований на NHK:

400 Somfy; аварійних циклів – автоматика

200 аварійних циклів – автоматика Galaxy;

При сильних поривах вітру може призвести до пошкодження механічних вузлів або тканинного полотна. Користувач зобов’язаний своєчасно згортати маркізу при погіршенні погодних умов (дощ, сильний вітер). Автоматизовані системи маркіз рекомендуємо комплектувати вітровим датчиком, який при сильному вітрі своєчасно згорне систему і не дозволить відкрити маркізу, якщо швидкість вітру перевищує 9 м / с (або інша задана швидкість). Робота датчика не повинна блокуватися користувачем.

Важливо! Вітрова автоматика володіє інерційністю і не зможе миттєво зреагувати на різкий порив вітру (до 20 секунд від моменту сигналу до стадії закривання).

необхідно стежити за технічним станом тканинного полотна маркіз – своєчасно видаляти з полотна сторонні предмети (листя, гілля, сніг, лід і т.д.). Не допускати попадання на тканину палаючих і тліючих предметів;

на зимовий період, а також на час ремонтних робіт фасаду, рекомендуємо “законсервувати” за допомогою чохла або демонтувати виріб (за допомогою фахівців);

виробляти чистку тканинного полотна водою або слабким мильним розчином. Оберігати маркізи від впливу роз’їдають речовин – лугів, кислот, солей і т.д .;

Заборонено:

У «ліктях» знаходяться потужні пружини тому для запобігання нещасних випадків категорично забороняється їх розбирати.

Навішувати на виріб (як у відкритому, так і закритому стані) будь-які особливо важкі предмети,, в тому числі навантажувати виріб вагою тіла – це може спричинити обвалення всієї конструкції і, як наслідок, травмування і навіть загибель знаходяться під нею людей.

Тримати виріб відкритим або експлуатувати при швидкості вітру понад 9 м / с, сильному дощі, снігу, негативних температурах, це може спричинити за собою несправності, падіння і травмування

Втручатися в роботу / підключення електроустаткування.

Експлуатувати виріб в періоди перепадів напруги.

Часта експлуатація електроприводу – більше 10 циклів на годину.

Одночасне використання ручного аварійного управління і автоматичного управління

У разі необхідності проведення будь-яких ремонтних робіт системи, необхідно звернутися до фахівців.

При змінах в роботі маркізи (заклинювання механізму, ослабленні кріплення каркаса, що з’явилися перекосе) – експлуатувати маркізу заборонено! Зверніться до представника виробника

Дія гарантії припиняється:

– При неправильної або недбалої експлуатації виробу, порушення умов і правил експлуатації.

– При несанкціонованому ремонті, а також при внесенні змін у конструкцію виробу не уповноваженою на те особою.

Догляд та правила експлуатації маркіз

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!

  Послуги та сервіси компанії

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Монтаж

  Професійний монтаж маркіз, пергол, електрокарнізов і автоматики для рулонних штор на всій території України.

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Гарантія

  Гарантійні зобов'язання на маркізи, перголи і автоматику складають від 3 до 10 років.

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Оплата

  Доступні наступні способи оплати:
  - Готівка - Безготівкові з ПДВ
  - Visa / MasterCard

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Доставка по Україні

  Виконуємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, а також можливий самовивіз.

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Наличие

  Товар завжди в наявності і готовий до відправки. Виготовлення маркіз від 7 до 14 днів.

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Завжди діють знижки

  На весь асортимент продукції діють акції, знижки та промокодом від 5% до 20%.

  Запитання-відповіді

  Який термін виробництва?

  Термін виготовлення стандартно до 5 побічних днів, але в сезон (весна-літо), виготовлення маркіз може зайняти до 10 днів. Макрози марки Markilux виготовляються у Німеччині, видавництво та доставка займають до 4 тижнів.

  Чому у вас ціна на маркізи нижча, ніж у конкурентів?

  Ми зуміли оптимізувати виробництво по маркізам в 2017 році і зменшити робітники офіційного апарату, все це дозволяє нам робити додаткову.

  Які форми оплати ви приймаєте?

  Будь-які форми оплати, на ФОП, оплата з HДC, ціни в прайках вказані з HДC.

  Як замовити маркізи в інше місто?

  Що б замовити маркізи в Baш місто, достатньо зупинити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах. Для замовлення ви повинні надати наступну інформацію: Бід системи - маркізи (ліктова, для вікна, парус, передгола), розміри, кольори тканини (можна також). Проведіть оплату і через З-7 днів ми відправимо перевізником Baм вироби.

  Якого догляду, потребує маркіза?

  Чи можна викликати спеціаліста з зразками і укласти на місці договір?

  Так, можливо! Достатньо зв'язатися з нами і підтримувати зручне для Bac час.

  Працюєте у вихідні?

  Так, робимо! Якщо Ви хочете посісти шоу-рум, потрібно підтримувати час, в який ви будите і менеджер обов'язково Bac зустріне і проведе консультацію.

  Чи можна придбати маркізи без монтажу?

  Так, можна! Але якщо немає досвіду монтажних робіт, підключення і налаштування автоматики, то ми рекомендуємо користуватися професійними монтажниками.

  Наскільки вартість, оголошена телефоном, близька до реальності?

  Практично на 100%, якщо інформація про об'єкт представлена вірна (ширини, довжина, Монтажне обладнання, бетон, цегла та ін.). У неприємному випадку після загойкування монастирем місця установки, можлива незначна коректування вартості, але це буває дуже рідко.

  На скільки потрібний двигун для маркізи?

  У стандартній комплектації маркізи йдуть з ручним управлінням (Г-образная ручка з гачком) з яким закривати і відкривати систему достатку. Але, автоматика не обхідна, якщо: - маркіза великих розмірів, в тому випадку розсунути маркізу вручну дуже важко. - Зона підвищеного вітру, в таких умовах просто необхідно автоматизувати маркізу і встановити датчик вітру, що б при поривах вгору вгору.

  Наскільки довговічна тканина маркізи?

  Для наших маркіз ми шиєм полотен зі 100% крилової тканини виробництва PARA TEMPOTEST (Італія). Це синтетичний матеріал з тефлоновим покриттям, який має: -антистатичними властивостями і самоочищуючими в процесі експлуатації; - Водо - мало позитивними властивостями, що не притягують пил, захищає від ультрафіолетового випромінювання; - Колір стійкий до вигорання; - гарантія 5 років;

  Чи можливо змінювати тканину на маркізі прямо на місці?

  Так, якщо це необхідно. Прозвести заміну полотна маркізи можливо не забираючи її на виробництво. По часі це займає близько З годин.

  Чи потрібно знімати маркізу перед зимою?

  Всі маркізні системи, механізми, тканина, витримують температурний режим громадян. Знімати, закривати маркізи не обов'язково, достатньо на зимовий період просто тримати маркізу в зібраному вигляді.

  Іржавіє каркас маркізи?

  Ні, всі маркізні системи виготовлені з алюмінієвого сплаву або кованого алюмінію в якості markilux і фарбовані полімерно. порошковою фарбою.

  Використання маркізи під час дощу

  При сильному дощі, маркізу необхідно негайно зібрати, так як тканина не пропускає воду і на ній може зібратися критичну кількість.

  Як стати вашим дилером?

  Haша компанія вже багато років є офіційним представником компанії Markilux (Німеччина) і Renson (Бельгія). Ви можете звернутися до нашої компанії, зручним вам способом і ми розглянемо ваш запит.