Інструкція з безпечної експлуатації

Все маркізние системи – складні інженерні конструкції, що вимагають кваліфікованого монтажу, обережного поводження та постійного контролю з періодичним обслуговуванням для того, щоб бути дійсно безпечними в процесі експлуатації. Перш, ніж використовувати автоматизовану систему в перший раз, пройдіть інструктаж фахівця про принципи роботи, а також прочитайте паспорт продукту!

Правила експлуатації маркізние систем:

Відкривання закривання маркіз вручну робити тільки за допомогою редуктора з ручкою управління / (при неправильному поводженні існує загроза травмування людей і пошкодження виробу);

Аварійне ручне управління в маркізах з відповідним приводом використовується для того NHK, щоб зібрати маркізу, в разі необхідності, без подачі електроживлення. Вузол розрахований на NHK:

400 Somfy; аварійних циклів – автоматика

200 аварійних циклів – автоматика Galaxy;

При сильних поривах вітру може призвести до пошкодження механічних вузлів або тканинного полотна. Користувач зобов’язаний своєчасно згортати маркізу при погіршенні погодних умов (дощ, сильний вітер). Автоматизовані системи маркіз рекомендуємо комплектувати вітровим датчиком, який при сильному вітрі своєчасно згорне систему і не дозволить відкрити маркізу, якщо швидкість вітру перевищує 9 м / с (або інша задана швидкість). Робота датчика не повинна блокуватися користувачем.

Важливо! Вітрова автоматика володіє інерційністю і не зможе миттєво зреагувати на різкий порив вітру (до 20 секунд від моменту сигналу до стадії закривання).

необхідно стежити за технічним станом тканинного полотна маркіз – своєчасно видаляти з полотна сторонні предмети (листя, гілля, сніг, лід і т.д.). Не допускати попадання на тканину палаючих і тліючих предметів;

на зимовий період, а також на час ремонтних робіт фасаду, рекомендуємо “законсервувати” за допомогою чохла або демонтувати виріб (за допомогою фахівців);

виробляти чистку тканинного полотна водою або слабким мильним розчином. Оберігати маркізи від впливу роз’їдають речовин – лугів, кислот, солей і т.д .;

Заборонено:

У «ліктях» знаходяться потужні пружини тому для запобігання нещасних випадків категорично забороняється їх розбирати.

Навішувати на виріб (як у відкритому, так і закритому стані) будь-які особливо важкі предмети,, в тому числі навантажувати виріб вагою тіла – це може спричинити обвалення всієї конструкції і, як наслідок, травмування і навіть загибель знаходяться під нею людей.

Тримати виріб відкритим або експлуатувати при швидкості вітру понад 9 м / с, сильному дощі, снігу, негативних температурах, це може спричинити за собою несправності, падіння і травмування

Втручатися в роботу / підключення електроустаткування.

Експлуатувати виріб в періоди перепадів напруги.

Часта експлуатація електроприводу – більше 10 циклів на годину.

Одночасне використання ручного аварійного управління і автоматичного управління

У разі необхідності проведення будь-яких ремонтних робіт системи, необхідно звернутися до фахівців.

При змінах в роботі маркізи (заклинювання механізму, ослабленні кріплення каркаса, що з’явилися перекосе) – експлуатувати маркізу заборонено! Зверніться до представника виробника

Дія гарантії припиняється:

– При неправильної або недбалої експлуатації виробу, порушення умов і правил експлуатації.

– При несанкціонованому ремонті, а також при внесенні змін у конструкцію виробу не уповноваженою на те особою.

Догляд та правила експлуатації маркіз

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!

  Послуги та сервіси компанії

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Монтаж

  Професійний монтаж маркіз, пергол, електрокарнізов і автоматики для рулонних штор на всій території України.

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Гарантія

  Гарантійні зобов'язання на маркізи, перголи і автоматику складають від 3 до 10 років.

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Оплата

  Доступні наступні способи оплати:
  - Готівка - Безготівкові з ПДВ
  - Visa / MasterCard

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Доставка по Україні

  Виконуємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, а також можливий самовивіз.

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Наличие

  Товар завжди в наявності і готовий до відправки. Виготовлення маркіз від 7 до 14 днів.

  Догляд та правила експлуатації маркіз

  Завжди діють знижки

  На весь асортимент продукції діють акції, знижки та промокодом від 5% до 20%.

  Питання - відповіді

  ✅ Які терміни виготовлення?

  Терміни виготовлення стандартно до 5 робочих днів, але в сезон (весна-літо), виготовлення маркіз може займати до 10 днів. Макрізі марки Markilux виготовляються в Німеччині, виробництво і доставка займають до 4 тижнів.

  ✅ Чому у вас ціна на маркізи нижче, ніж у конкурентів?

  Ми змогли оптимізувати виробництво по маркіза в 2017 році і зменшити витрати офісного апарату, все це дозволяє нам робити додаткову знижку на наш товар.

  ✅ Які форми оплати ви приймаєте?

  Будь-які форми оплати, на ФОП, оплата з ПДВ, ціни в прайсах вказані з ПДВ.

  ✅ Як замовити маркізи в інше місто?

  Що б замовити маркізи в Ваше місто, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах. Для замовлення ви повинні надати таку інформацію: Вид системи - маркізи (ліктьова, для вікна, парус, пергола), розміри, колір тканини (можна вибрати на сайті), місто (в який потрібно відправити виріб). Проводьте оплату і через 3-7 днів ми відправимо перевізником Вам виріб.

  ✅ В якому догляді потребує маркіза?

  ✅ Чи можна викликати фахівця із зразками і укласти на місці договір?

  Так можливо! Досить зв'язатися з нами і узгодити зручний для Вас час.

  ✅ Чи працюєте у вихідні?

  Так, працюємо! Якщо Ви хочете відвідати шоу рум, потрібно узгодити час, в яке ви будите і менеджер обов'язково Вас зустріне і проведе консультацію.

  ✅ Можна купити маркізи без монтажу?

  Так можна! Але якщо немає досвіду монтажних робіт, підключення та налаштування автоматики, тоді ми радимо користуватися професійними монтажниками.

  ✅ Наскільки вартість, оголошена по телефону, близька до реальності?

  Практично на 100%, якщо інформація про об'єкті надана вірна (ширини, довжина, монтажне підстава, бетон, цегла та ін). В іншому випадки після відвідування монтажником місця установки, можлива незначна коректування вартості, але це буває дуже рідко.

  ✅ На скільки необхідний двигун для маркізи?

  У стандартній комплектації маркізи йдуть з ручним керуванням (Г-подібна ручка з гачком) з яким закривати і відкривати систему досить просто і без зусиль. Але, автоматика не обходима, якщо: - маркіза великих розмірів, в такому випадку розсунути маркізу вручну дуже важко. - зона підвищеного вітру, в таких умовах просто необхідно автоматизувати маркізу і встановити датчик вітру, що б при поривах вітру маркіза автоматично складалася без участі людини.

  ✅ Наскільки довговічна тканина маркізи?

  Для наших маркіз ми шиємо полотна з 100% акрилової тканини виробництва PARA TEMPOTEST (Італія). Це синтетичний матеріал з тефлоновим покриттям, який має: -Антістатіческімі властивостями і самоочищається в процесі експлуатації; - Водо - масло відразливими властивості, не притягають пил, захищає від ультрофіолівого випромінювання; - Колір стійкий до вигорання; - Гарантія 5 років;

  ✅ Чи можливо змінювати тканину на маркіза прямо на місці?

  Так, якщо це необхідно. Провести заміну полотна маркізи можливо не забираючи її на виробництво. За часом це займає близько 3 годин.

  ✅ Чи потрібно знімати маркізу перед зимою?

  Все маркизные системы, механизмы, ткань, выдерживают температурный режим от -30 до +70 градусов. Снимать, закрывать маркизы не обязательно, достаточно на зимний период просто держать маркизу в собранном виде.

  ✅ Іржавіє каркас маркізи?

  Ні, все маркізние системи виготовлені з алюмінієвого сплаву або кованого алюмінію як markilux і пофарбовані полімерно порошковою фарбою.

  ✅ Використання маркізи в дощ

  При сильному дощі, маркізу необхідно негайно зібрати, так як тканина не пропускає воду і на ній може зібратися критична кількість води, яке здатне обрушити систему.

  ✅ Як стати нашим дилером?

  Наша компанія вже багато років є офіційним представником компанії Markilux (Німеччина) і Renson (Бельгія) в Україні, для того, щоб обговорити всі подробиці партнерства, зателефонуйте за номером +380 67 370 13 94 і дилерський відділ надасть відомості про умови роботи, каталоги продукції , технічну документацію, рекламну поліграфію та інші необхідні для роботи дані.