Каталог акрилових тканин для маркіз

сертификат на акриловые маркизные ткани

Акрилова тканина з захисним тефлоновим покриттям TEFLON EXTREME®.

Кожна нитка покривається шаром наночастинок, які забезпечують:

самоочищення в процесі експлуатації, водо-, масло- відразливі властивості.
Тканини мають антистатичні властивості – не притягають пил, не вбирають в себе бруд;
Тканини пропускають повітря;
Тканини стійкі до вологи, колір стійкий до вигорання;
Захищають від ультрафіолетових і інфрачервоних випромінювань;
Параметри тканин PARA TEMPOTEST (Італія):

Щільність – 300 г / м2 (+/- 5%);
Тканина не втрачає своїх властивостей при температурах від -25 С ° до +70 С °;
Ширина рулону – 120 см;

Ціна: 19.80 євро за м.п (ширина рулону 1200 мм)

Зверніть увагу! Маркізними тканинами має дуже високий рівень захисту від ультра-фіолетових променів. Відомо, що світла тканина пропускає більше ультрафіолету, ніж темна, і має таку ж ефективність, як сонце захисний крем з індексом 40 (це більше 80% затриманих ультрафіолетових променів).

Для отримання потрібного розміру вироби тканину зшивається.

Заломы на акриловой ткани для маркиз

Заломи

Деформации на маркизной ткани

Деформації

Замятость по краям ткани акриловой

Зам'ятість по краях

ВСІ ЗМІНИ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ПІДСТАВОЮ ДЛЯ РЕКЛАМАЦИИ, БО ВОНИ ХАРАКТЕРНІ ДЛЯ МАРКІЗНИХ ТКАНИН І НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ЯКІСТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБА.

Особливості тканини PARA TEMPOTEST

Акрилова тканина маркізи може захищати від невеликого (не тривалого дощу). Як правило кут нахилу маркізи повинен бути досить великим, мінімум 15-30 градусів нижче горизонту (для маркіз з виносом від 3100 мм – 30-40). Під час інтенсивних опадів вода, зібравшись на поверхні полотна маркізи може привести до поломки ліктів і послужити причиною деформації тканини.

Якщо тканина була складена вологою, то після припинення дощу полотно повинно бути розгорнуто і залишено відкритим для просушування. Для виробництва полотна маркізи ми використовуємо тільки сертифіковані тканини і що не маловажно нитки, що відповідають європейським стандартам. Всі операції з різання та шиття виконуються на спеціалізованому сучасному обладнанні. Однак, навіть при дотриманні всіх технологій неможливо уникнути деяких видимих деформацій тканини.

ЗАЛОМИ

Це світлі лінії на тканині, які можуть утворитися в процесі виробництва (особливо помітні на світлих тканинах). Повністю уникнути утворення заломів неможливо навіть при максимально делікатному поводженні з тканиною.

ДЕФОРМАЦІЯ

Хвилястість полотна. Деформація виникає в результаті того що, зшивається два шари тканини між якими, в процесі відкриття або закриття маркізи утворюється різниця натягу. Крім цього, різна товщина тканини тягне за собою різницю в діаметрі намотування. Як правило, тканину деформована у всіх маркізах більшою або меншою мірою, і це ніяк не впливає на якість і функціональність системи.

ЗАМ’ЯТІСТЬ ПО КРАЯХ

По краях полотно прошито подвійним швом і має односторонній натяг, в результаті чого краю маркізи згодом можуть стовбурчитися.

 

сертификат на акриловую маркизную ткань

В процесі обробки, захист наноситься не тільки на поверхню тканини, а й в структуру кожного окремого волокна, утворюючи непроникний бар’єр без шкоди для повітропроникності тканини. Обробка HI-Clean робить тканину стійкою до впливу води і масла, тканину також не схильна до гниття і має імунітет до утворення цвілі і грибків. Система самоочищення допомагає запобігти забрудненню і скупчення пилу від промислових і міських викидів, вихлопних газів.

Передові технології виробництва матеріалів наділяють даний текстиль високою якістю і довгим терміном експлуатації без втрати зовнішніх даних, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам найякісніші маркізи в Україні. В основі ефекту самоочищення акрилової тканини для маркіз лежить структура листа лотоса.

Як і поверхню лотоса, тканину густо покрита мікро пухирцями близько 8 мкм з микроворсинками на поверхні кожної капсули пухирцями. Завдяки такій фактурі краплі рідини незалежно від її щільності скочуються і забирають з собою частинки сміття і пилу.

Список производителей маркизных тканей
Протягом всього терміну існування наша компанія веде тісну і незмінне співпрацю з перевіреним партнером і провідним італійським виробником акрилових тканин для тентових покриттів компанією Para Tempotest.

Серед основних переваг тканин Para Tempotest можна виділити:

стійкість до різних температурних режимів;
захищеність від агресивного впливу сонячних променів;
підвищена стійкість до вологи і пилу;
спеціальна обробка від цвілі;
захист від вигорання і вицвітання;
міцність до деформації і механічному шкоди;
здатність до самоочищення.

Наночастинки акрилових тканин Para Tempotest при з’єднанні один з одним утворюють щільну захисну поверхню, не даючи проникати всередину тканини забруднення і вологи, тому очистити маркізними тканинами досить просто за допомогою дощу або струменя зі шланга.

Естетична складова тканин для маркіз не поступається своїми показниками міцності і довговічності. Акрилова основа довго зберігає соковитість кольору, а дрібні отвори забезпечують циркуляцію повітря і променів, розмір яких регулюється діаметром самих отворів.

Перш ніж купити маркізи, варто враховувати, що зовнішній ефект від тентової конструкції безпосередньо залежить від вашого вибору дизайну, кольору і розмірів отворів в тканини. Тканини можуть мати однотонний вид і класичний смугастий дизайн, можуть мати на своїй поверхні логотипи і тексти.

Особливості використання акрилової матерії

У процесі використання у акрилової тканини є ряд своїх експлуатаційних особливостей, завдяки яким можна уникнути дефектів і нерівностей на матерії. Щоб уникнути появи хвиль на швах, краще віддавати перевагу дробовим сегментам тенту. При збільшенні розміру тентової конструкції кожна смотка-розмотування підвищує напругу на швах, де тканина істотно щільніше, що і породжує хвилеподібні складки.

Не варто використовувати тенти з малим кутом нахилу в якості захисту від дощу. Утруднене стікання води може створити кишені для вологи і розтягнути тент, що призведе до появи нерівностей на краях.

При повному висушуванні тканини, ризик появи цвітіння і нерівностей через зсув і деформації вологої тканини істотно знижується. Світлі відтінки тентів не акцентують увагу на смужках і «ефект листи», поява яких можливо в результаті заломів при складанні та упаковці.

Тканини Para Tempotest ідеально підходять для тривалого терміну використання в активній вуличної середовищі, що повністю пояснює популярність, яку придбали наші маркізи в Києві при використанні в численних кафе, барах і ресторанах.

Міцність акрилового волокна і його стійкість до процесів дебати доведена в результаті інноваційних лабораторних досліджень і надійно захищає тенти від сонячних променів і опадів.

Каталог тканин

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!

  Послуги та сервіси компанії

  Каталог тканин

  Монтаж

  Професійний монтаж маркіз, пергол, електрокарнізов і автоматики для рулонних штор на всій території України.

  Каталог тканин

  Гарантія

  Гарантійні зобов'язання на маркізи, перголи і автоматику складають від 3 до 10 років.

  Каталог тканин

  Оплата

  Доступні наступні способи оплати:
  - Готівка - Безготівкові з ПДВ
  - Visa / MasterCard

  Каталог тканин

  Доставка по Україні

  Виконуємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, а також можливий самовивіз.

  Каталог тканин

  Наличие

  Товар завжди в наявності і готовий до відправки. Виготовлення маркіз від 7 до 14 днів.

  Каталог тканин

  Завжди діють знижки

  На весь асортимент продукції діють акції, знижки та промокодом від 5% до 20%.

  Запитання-відповіді

  Який термін виробництва?

  Термін виготовлення стандартно до 5 побічних днів, але в сезон (весна-літо), виготовлення маркіз може зайняти до 10 днів. Макрози марки Markilux виготовляються у Німеччині, видавництво та доставка займають до 4 тижнів.

  Чому у вас ціна на маркізи нижча, ніж у конкурентів?

  Ми зуміли оптимізувати виробництво по маркізам в 2017 році і зменшити робітники офіційного апарату, все це дозволяє нам робити додаткову.

  Які форми оплати ви приймаєте?

  Будь-які форми оплати, на ФОП, оплата з HДC, ціни в прайках вказані з HДC.

  Як замовити маркізи в інше місто?

  Що б замовити маркізи в Baш місто, достатньо зупинити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах. Для замовлення ви повинні надати наступну інформацію: Бід системи - маркізи (ліктова, для вікна, парус, передгола), розміри, кольори тканини (можна також). Проведіть оплату і через З-7 днів ми відправимо перевізником Baм вироби.

  Якого догляду, потребує маркіза?

  Чи можна викликати спеціаліста з зразками і укласти на місці договір?

  Так, можливо! Достатньо зв'язатися з нами і підтримувати зручне для Bac час.

  Працюєте у вихідні?

  Так, робимо! Якщо Ви хочете посісти шоу-рум, потрібно підтримувати час, в який ви будите і менеджер обов'язково Bac зустріне і проведе консультацію.

  Чи можна придбати маркізи без монтажу?

  Так, можна! Але якщо немає досвіду монтажних робіт, підключення і налаштування автоматики, то ми рекомендуємо користуватися професійними монтажниками.

  Наскільки вартість, оголошена телефоном, близька до реальності?

  Практично на 100%, якщо інформація про об'єкт представлена вірна (ширини, довжина, Монтажне обладнання, бетон, цегла та ін.). У неприємному випадку після загойкування монастирем місця установки, можлива незначна коректування вартості, але це буває дуже рідко.

  На скільки потрібний двигун для маркізи?

  У стандартній комплектації маркізи йдуть з ручним управлінням (Г-образная ручка з гачком) з яким закривати і відкривати систему достатку. Але, автоматика не обхідна, якщо: - маркіза великих розмірів, в тому випадку розсунути маркізу вручну дуже важко. - Зона підвищеного вітру, в таких умовах просто необхідно автоматизувати маркізу і встановити датчик вітру, що б при поривах вгору вгору.

  Наскільки довговічна тканина маркізи?

  Для наших маркіз ми шиєм полотен зі 100% крилової тканини виробництва PARA TEMPOTEST (Італія). Це синтетичний матеріал з тефлоновим покриттям, який має: -антистатичними властивостями і самоочищуючими в процесі експлуатації; - Водо - мало позитивними властивостями, що не притягують пил, захищає від ультрафіолетового випромінювання; - Колір стійкий до вигорання; - гарантія 5 років;

  Чи можливо змінювати тканину на маркізі прямо на місці?

  Так, якщо це необхідно. Прозвести заміну полотна маркізи можливо не забираючи її на виробництво. По часі це займає близько З годин.

  Чи потрібно знімати маркізу перед зимою?

  Всі маркізні системи, механізми, тканина, витримують температурний режим громадян. Знімати, закривати маркізи не обов'язково, достатньо на зимовий період просто тримати маркізу в зібраному вигляді.

  Іржавіє каркас маркізи?

  Ні, всі маркізні системи виготовлені з алюмінієвого сплаву або кованого алюмінію в якості markilux і фарбовані полімерно. порошковою фарбою.

  Використання маркізи під час дощу

  При сильному дощі, маркізу необхідно негайно зібрати, так як тканина не пропускає воду і на ній може зібратися критичну кількість.

  Як стати вашим дилером?

  Haша компанія вже багато років є офіційним представником компанії Markilux (Німеччина) і Renson (Бельгія). Ви можете звернутися до нашої компанії, зручним вам способом і ми розглянемо ваш запит.