Гарантія на продукцію

Кращі емоції для нашої компанії – це задоволений клієнт, який користується нашими маркізами довгі роки і насолоджується безперебійною роботою систем і автоматики. Продукція європейських виробників, цьому сприяє, ми раді запропонувати нашим клієнтам тільки найкраще.

Термін служби маркізи від 3 до 10 років, в залежності від системи, термін служби акрилової маркізние тканини PARA Tempotest (Італія), UltraSCREEN (Бельгія), SOLTIS (Італія) становить від 5 до 10 років.

Гарантія на автоматику, яка використовується в наших системах, має діапазон від 1 року до 5 років. Наприклад, на бюджетну автоматику GALAXY (Китай), гарантія йде від 1 року.

На преміум автоматику французького бренду SOMFY, гарантія починається від 5 років, вона випробувана протягом кількох тисяч циклів роботи, в найскладніших умовах.

Якщо маркіза вийшла з ладу протягом гарантії або у Вас гарантійне всесезонное обслуговування, зверніться відразу в нашу компанію, за телефонами в м. Київ +38 (067) 447 76 10 та в м Дніпро +38 (067) З70 1З 94. Ми відправимо до Вас на огляд або обслуговування наших кваліфікованих майстрів, які проведуть роботи по усуненню поломок або обслуговування маркізи.

Сертифікати

сертификат на акриловую маркизную ткань
сертификат на акриловые маркизные ткани

Умови гарантії:

  1. Гарантія на наші вироби діє тільки за умов дотримання покупцем всіх технічних норм, які вказані в паспорті по експлуатації виробу (устаткування).
  2. Зобов’язання по гарантії передбачають безкоштовну заміну запасних частин і проведення робіт, які необхідні для подальшої безперебійної роботи обладнання, за рахунок компанії продавця.
  3. Всі роботи без винятку повинні проводитися сертифікованими фахівцями сервісної служби ТОВ “Арімком – Україна”, і тільки при наявності паспорта вироби. Ці документи, зобов’язані вам видати фахівці монтажу або сервісу, після завершення робіт.

Послуги та сервіси компанії

Гарантія

Монтаж

Професійний монтаж маркіз, пергол, електрокарнізов і автоматики для рулонних штор на всій території України.

Гарантія

Гарантія

Гарантійні зобов'язання на маркізи, перголи і автоматику складають від 3 до 10 років.

Гарантія

Оплата

Доступні наступні способи оплати:
- Готівка - Безготівкові з ПДВ
- Visa / MasterCard

Гарантія

Доставка по Україні

Виконуємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, а також можливий самовивіз.

Гарантія

Наличие

Товар завжди в наявності і готовий до відправки. Виготовлення маркіз від 7 до 14 днів.

Гарантія

Завжди діють знижки

На весь асортимент продукції діють акції, знижки та промокодом від 5% до 20%.