Маркиза на стойке с вращающим тентом

Отдельно стоящая маркиза Planet

Специальная система Markilux Planet, от немецкого производителя, предназначенная для возможности установить локтевые маркизы, в местах где нет стандартных основ (стен, крыши) для закрепления маркизы. Основа разработана таким способом что позволяет установить её в абсолютно любом месте (устанавливается с использованием бетонного фундамента) с возможностью поворота тента на 335 °, что делает её просто уникальной. Современный внешний вид отдельно стоящей маркизы добавит эстетики в экстерьер вашего дома. 

ЦЕНА: от 2 300 евр

Markilux Planet - автономная поворотная рама для маркиз
Отдельно стоящая маркиза Planet
Экранная маркиза Markilux Planet надежно защищает от солнечного света и дождя.

Стандартная комплектация markilux planet (без доплаты)

markilux planet fix с локтевыми маркизами markilux поставляется предварительно собранной по частям: К стойке уже прикреплена опорная плита, облицовочный профиль и верхнее крепление траверсы. В комплект поставки не входит выполняемый заказчиком бетонный фундамент с каркасом;

Управление — ручное или автоматическое;

Ткань: из коллекции markilux ( Дизайн из серии Sunvas и SunSilk Standard, светостойкий, устойчивый к воздействию окружающей среды, а также водоотталкивающий и быстро сохнущий), ткань блокируют 100% вредных ультрафиолетовых лучей в темных оттенках и до 97% во всех светлых оттенках (вплоть до простого белого); Достигнут высочайший солнцезащитный фактор для текстиля — UPF 50+ ;

Markilux Planet

Есть вопросы? Не можете найти то, что искали?

Давайте мы перезвоним Вам!

  Услуги компании

  Markilux Planet

  Монтаж

  Профессиональный монтаж маркиз, пергол, электрокарнизов и автоматики для рулонных штор на всей территории Украины.

  Markilux Planet

  Гарантия

  Гарантийные обязательства на маркизы, перголы и автоматику составляют от 3 до 10 лет.

  Markilux Planet

  Оплата

  Доступны следующие способы оплаты:
  - Наличные - Безналичные по НДС
  - Visa / MasterCard

  Markilux Planet

  Доставка по Украине

  Выполняем доставку по всей Украине транспортными компаниями, а также возможный самовывоз.

  Markilux Planet

  Наличие

  Товар всегда налицо и готов к отправке. Изготовление маркиз от 7 до 14 дней.

  Markilux Planet

  Всегда действуют скидки

  На весь ассортимент продукции действуют акции, скидки и промокод от 5% до 20%.

  Запитання-відповіді

  Який термін виробництва?

  Термін виготовлення стандартно до 5 побічних днів, але в сезон (весна-літо), виготовлення маркіз може зайняти до 10 днів. Макрози марки Markilux виготовляються у Німеччині, видавництво та доставка займають до 4 тижнів.

  Чому у вас ціна на маркізи нижча, ніж у конкурентів?

  Ми зуміли оптимізувати виробництво по маркізам в 2017 році і зменшити робітники офіційного апарату, все це дозволяє нам робити додаткову.

  Які форми оплати ви приймаєте?

  Будь-які форми оплати, на ФОП, оплата з HДC, ціни в прайках вказані з HДC.

  Як замовити маркізи в інше місто?

  Що б замовити маркізи в Baш місто, достатньо зупинити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах. Для замовлення ви повинні надати наступну інформацію: Бід системи — маркізи (ліктова, для вікна, парус, передгола), розміри, кольори тканини (можна також). Проведіть оплату і через З-7 днів ми відправимо перевізником Baм вироби.

  Якого догляду, потребує маркіза?

  Чи можна викликати спеціаліста з зразками і укласти на місці договір?

  Так, можливо! Достатньо зв’язатися з нами і підтримувати зручне для Bac час.

  Працюєте у вихідні?

  Так, робимо! Якщо Ви хочете посісти шоу-рум, потрібно підтримувати час, в який ви будите і менеджер обов’язково Bac зустріне і проведе консультацію.

  Чи можна придбати маркізи без монтажу?

  Так, можна! Але якщо немає досвіду монтажних робіт, підключення і налаштування автоматики, то ми рекомендуємо користуватися професійними монтажниками.

  Наскільки вартість, оголошена телефоном, близька до реальності?

  Практично на 100%, якщо інформація про об’єкт представлена вірна (ширини, довжина, Монтажне обладнання, бетон, цегла та ін.). У неприємному випадку після загойкування монастирем місця установки, можлива незначна коректування вартості, але це буває дуже рідко.

  На скільки потрібний двигун для маркізи?

  У стандартній комплектації маркізи йдуть з ручним управлінням (Г-образная ручка з гачком) з яким закривати і відкривати систему достатку. Але, автоматика не обхідна, якщо: — маркіза великих розмірів, в тому випадку розсунути маркізу вручну дуже важко. — Зона підвищеного вітру, в таких умовах просто необхідно автоматизувати маркізу і встановити датчик вітру, що б при поривах вгору вгору.

  Наскільки довговічна тканина маркізи?

  Для наших маркіз ми шиєм полотен зі 100% крилової тканини виробництва PARA TEMPOTEST (Італія). Це синтетичний матеріал з тефлоновим покриттям, який має: -антистатичними властивостями і самоочищуючими в процесі експлуатації; — Водо — мало позитивними властивостями, що не притягують пил, захищає від ультрафіолетового випромінювання; — Колір стійкий до вигорання; — гарантія 5 років;

  Чи можливо змінювати тканину на маркізі прямо на місці?

  Так, якщо це необхідно. Прозвести заміну полотна маркізи можливо не забираючи її на виробництво. По часі це займає близько З годин.

  Чи потрібно знімати маркізу перед зимою?

  Всі маркізні системи, механізми, тканина, витримують температурний режим громадян. Знімати, закривати маркізи не обов’язково, достатньо на зимовий період просто тримати маркізу в зібраному вигляді.

  Іржавіє каркас маркізи?

  Ні, всі маркізні системи виготовлені з алюмінієвого сплаву або кованого алюмінію в якості markilux і фарбовані полімерно. порошковою фарбою.

  Використання маркізи під час дощу

  При сильному дощі, маркізу необхідно негайно зібрати, так як тканина не пропускає воду і на ній може зібратися критичну кількість.

  Як стати вашим дилером?

  Haша компанія вже багато років є офіційним представником компанії Markilux (Німеччина) і Renson (Бельгія). Ви можете звернутися до нашої компанії, зручним вам способом і ми розглянемо ваш запит.