Правила експлуатації маркізние систем

Догляд та чистка

Всі алюмінієві деталі маркізние системи пофарбовані полімерно-порошковою фарбою. Кріпильні елементи виконані з високоякісних матеріалів і не схильні до корозії. Рекомендується промивати всі алюмінієві деталі водою з додаванням м’якого миючого засобу.

Термін служби тканини, встановленої на маркіза, становить до 5 років, в залежності від навантаження на систему.
Пил і бруд, який осідає на тканини маркізи, рекомендується регулярно видаляти. Вам буде потрібно: щітка з м’яким ворсом і довгою ручкою, мильний розчин (без вмісту хлору і лугу), шланг з водою.

Сухий і м’якою щіткою видаліть надлишки забруднення і пилу, обробіть тканину мильним (пінним) розчином, залиште піну на 10-30 хвилин, і потім змийте мильний розчин за допомогою шланги і води.
Управління маркізою за допомогою радіосигналу RTS

Привід маркізи оснащений приймачем, для управління маркізою, за допомогою пульта управління. Сигнал від пульта до приймача відповідати вашому холодильнику маркізи може долати максимум 10-15м, в залежності від умов наповнення радіоперешкодами даного простору.

ВАЖЛИВО! При одночасній експлуатації п’яти і більше маркізние систем, допустимо замиканні однієї або декількох систем на команду «закрити / відкрити». Для продовження роботи системи, необхідно повторно натиснути на кнопку «закрити / відкрити», при можливості зблизиться з не реагує радіоприймачем на кілька метрів.

Забороняється

Навішувати на тканину і каркас виріб додаткові предмети.
Тримати виріб або експлуатувати при швидкості вітру понад 9 м / с, при снігу, негативних температурах.
Експлуатувати виріб при перепадах температури.

ВАЖЛИВО! Забороняється часта експлуатація вироби – більше 10 циклів на годину. Телефон може перегрітися і зупинка двигуна при частому «відкриванні / закриванні», якщо це сталося необхідно зробити паузу 20-30 хвилин, потім продовжити користування виробом. Часте блокування двигуна від перегріву може привести до виходу з ладу всієї системи і це не буде вважатися гарантійним випадком.

При заклинюванні системи, перекосе, ослабленні кріплення – експлуатувати маркізу заборонено. Зверніться до представника виробника.
Гарантійні зобов’язання

Гарантія 2 роки, поширюється на працездатність системи, за умови дотримання Користувачем правил експлуатації. Гарантія на автоматику «Galaxy» – 1 рік.

Під гарантійними зобов’язаннями мається на увазі безкоштовний ремонт виробу протягом гарантійного терміну з дня продажу виробу, при несправності вироби з очевидної вини Виробника.

Термін усунення проблеми обговорюється і встановлюється окремо в кожному, конкретному випадку.
Умовою безкоштовного гарантійного ремонту виробу є цілісність елементів конструкції і відсутність механічних пошкоджень.

Гарантійні зобов’язання не будуть застосовуватися!

При порушенні Користувачем правил експлуатації виробів.

Якщо несправність вироби викликана дією непереборних сил (стихійні лиха, пожежа, повінь, ураган, перепади напруги в електромережі та ін.)

Якщо ремонт вироби проводився несанкціонований сторонніми особами, якщо виявлені внутрішні пошкодження нанесені рідинами або іншими сторонніми предметами.

Експлуатація маркіз

Є питання? Чи не можете знайти те, що шукали?

Давайте ми передзвонимо Вам!

  Послуги та сервіси компанії

  Експлуатація маркіз

  Монтаж

  Професійний монтаж маркіз, пергол, електрокарнізов і автоматики для рулонних штор на всій території України.

  Експлуатація маркіз

  Гарантія

  Гарантійні зобов'язання на маркізи, перголи і автоматику складають від 3 до 10 років.

  Експлуатація маркіз

  Оплата

  Доступні наступні способи оплати:
  - Готівка - Безготівкові з ПДВ
  - Visa / MasterCard

  Експлуатація маркіз

  Доставка по Україні

  Виконуємо доставку по всій Україні транспортними компаніями, а також можливий самовивіз.

  Експлуатація маркіз

  Наличие

  Товар завжди в наявності і готовий до відправки. Виготовлення маркіз від 7 до 14 днів.

  Експлуатація маркіз

  Завжди діють знижки

  На весь асортимент продукції діють акції, знижки та промокодом від 5% до 20%.

  Запитання-відповіді

  Який термін виробництва?

  Термін виготовлення стандартно до 5 побічних днів, але в сезон (весна-літо), виготовлення маркіз може зайняти до 10 днів. Макрози марки Markilux виготовляються у Німеччині, видавництво та доставка займають до 4 тижнів.

  Чому у вас ціна на маркізи нижча, ніж у конкурентів?

  Ми зуміли оптимізувати виробництво по маркізам в 2017 році і зменшити робітники офіційного апарату, все це дозволяє нам робити додаткову.

  Які форми оплати ви приймаєте?

  Будь-які форми оплати, на ФОП, оплата з HДC, ціни в прайках вказані з HДC.

  Як замовити маркізи в інше місто?

  Що б замовити маркізи в Baш місто, достатньо зупинити заявку на сайті або зателефонувати за телефонами, вказаними в контактах. Для замовлення ви повинні надати наступну інформацію: Бід системи - маркізи (ліктова, для вікна, парус, передгола), розміри, кольори тканини (можна також). Проведіть оплату і через З-7 днів ми відправимо перевізником Baм вироби.

  Якого догляду, потребує маркіза?

  Чи можна викликати спеціаліста з зразками і укласти на місці договір?

  Так, можливо! Достатньо зв'язатися з нами і підтримувати зручне для Bac час.

  Працюєте у вихідні?

  Так, робимо! Якщо Ви хочете посісти шоу-рум, потрібно підтримувати час, в який ви будите і менеджер обов'язково Bac зустріне і проведе консультацію.

  Чи можна придбати маркізи без монтажу?

  Так, можна! Але якщо немає досвіду монтажних робіт, підключення і налаштування автоматики, то ми рекомендуємо користуватися професійними монтажниками.

  Наскільки вартість, оголошена телефоном, близька до реальності?

  Практично на 100%, якщо інформація про об'єкт представлена вірна (ширини, довжина, Монтажне обладнання, бетон, цегла та ін.). У неприємному випадку після загойкування монастирем місця установки, можлива незначна коректування вартості, але це буває дуже рідко.

  На скільки потрібний двигун для маркізи?

  У стандартній комплектації маркізи йдуть з ручним управлінням (Г-образная ручка з гачком) з яким закривати і відкривати систему достатку. Але, автоматика не обхідна, якщо: - маркіза великих розмірів, в тому випадку розсунути маркізу вручну дуже важко. - Зона підвищеного вітру, в таких умовах просто необхідно автоматизувати маркізу і встановити датчик вітру, що б при поривах вгору вгору.

  Наскільки довговічна тканина маркізи?

  Для наших маркіз ми шиєм полотен зі 100% крилової тканини виробництва PARA TEMPOTEST (Італія). Це синтетичний матеріал з тефлоновим покриттям, який має: -антистатичними властивостями і самоочищуючими в процесі експлуатації; - Водо - мало позитивними властивостями, що не притягують пил, захищає від ультрафіолетового випромінювання; - Колір стійкий до вигорання; - гарантія 5 років;

  Чи можливо змінювати тканину на маркізі прямо на місці?

  Так, якщо це необхідно. Прозвести заміну полотна маркізи можливо не забираючи її на виробництво. По часі це займає близько З годин.

  Чи потрібно знімати маркізу перед зимою?

  Всі маркізні системи, механізми, тканина, витримують температурний режим громадян. Знімати, закривати маркізи не обов'язково, достатньо на зимовий період просто тримати маркізу в зібраному вигляді.

  Іржавіє каркас маркізи?

  Ні, всі маркізні системи виготовлені з алюмінієвого сплаву або кованого алюмінію в якості markilux і фарбовані полімерно. порошковою фарбою.

  Використання маркізи під час дощу

  При сильному дощі, маркізу необхідно негайно зібрати, так як тканина не пропускає воду і на ній може зібратися критичну кількість.

  Як стати вашим дилером?

  Haша компанія вже багато років є офіційним представником компанії Markilux (Німеччина) і Renson (Бельгія). Ви можете звернутися до нашої компанії, зручним вам способом і ми розглянемо ваш запит.